Alışveriş yaparken nelere dikkat etmeliyiz?

Konusu 'Başlığı Olmayan Konular' forumundadır ve HAKAN tarafından 4 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

 1. HAKAN

  HAKAN New Member

  Alışveriş yaparken nelere dikkat etmeliyiz?

  el
  ektronik alışveriş yaparken dikkat edilmesi gerekenler


  21. Yüzyılda gelişmiş ülkeler arasında yer alan çin, elektrik & elektronik bakımından oldukça gelişmiştir. Ürettiği, kopyaladığı ürünler oldukça fazla miktarda tercih edilmektedir. Fazla tercih edilmesinin nedeni kaliteli olmasıdır.
  Çin üretimi kopya telefonların orjinallerinden çok fazla bir farkı bulunmamaktadır. Buna rağmen fiyatı orjinal ürün fiyatından çok daha uygundur ve bu özellik tercih edilme nedenlerinin başında gelir. Çin üretimi pinphone un orjinal pinphone dan hiç bir farkı yoktur, fiyatı dışında. Opera 5.0 bile kurmanız mümkündür. Özellikleri, görünüşü, kullanışı, kamerası ile birebir pinphone dur. Bu özellikler herkesin büyük beğenisini kazanmıştır.
  Çin üretimi iphone kullanacaksanız orjinal iphone kullanmış gibi hissedeceksiniz. Birebir iphone kullandığınızı bile sanabilirsiniz. Fiyat dışında çin üretimi iphone ile orjinal iphone arasında pek bi fark bulamayacaksınız.
  Çin üretimi telefon kullanmalımıyım diye düşünüyorsanız kesinlikle zaman kaybetmeden bir çin üretimi telefon alın ve deneyin. Herhangi bir kaybınız olmayacağından emin olabilirsiniz. Çin üretimi telefon kullandıkça kalitesini anlayacaksınız..

Sayfayı Paylaş