Rüyada Dişlerin Düşmesi ne anlama gelir

Konusu 'Genel Rüya Tabirleri' forumundadır ve Mine tarafından 18 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. Mine

  Mine New Member

  Rüyada Dişlerin Düşmesi
  Rüyada bir kimsenin dişlerinin düşmesi akranlarından daha fazla ömrünün olmasına yorumlanır. Rüyada bütün dişlerinin düştügünü ve onları eteginde veya kucagında tuttugunu gören kimsenin dişlerinin hepsi düşünceye kadar ömrü olur. Ve onun aile ve hane halkı çogalır.
  Bir kimseye üst dişlerinin eline düştügünü görse eline mal geçer. Kucagına düştügünü görse erkek evladı olur. Yere düştügünü görse musibettir. Alt dişlerinin düştügünü gören kimseye keder ve üzüntü isabet eder.
  Borçlu olan bir şahsın rüyada dişleri düşse o kimse borcunu öder. Dişlerinden birkaç dişinin düştügünü gören kimse alacaklılarının birkaçının borcunu öder.
  Bazı yorumcular dişlerinin düştügünü görmek bazı dostlarına zarar gelmesine işaret eder derler.
  Ön dişinin eline düştügünü ve bunu bir bez parçasına sarıp muhafaza ettigini gören kimse çocugundan yahut erkek veya kız kardeşinden istifade eder.
  Bütün dişlerinin düştügünü ve elinde veya yanında durdugunu görse o kimsenin nesli çogalır.
  Hiçbir müdahale yapmadan bir dişinin düştügünü ve eline aldıgını yahut bir bez parçasına sararak muhafaza ettigini gören kimsenin yanında hamile kadın varsa bir çocugu olur. Eger hamile kadın yoksa bozuştugu erkek kardeşiyle veya bir yakınıyla barışır.
  Dişlerinin düştügünü ve yemek yiyemedigini gören kimse fakirleşir. Bu şahsın acısız ve müdahalesiz dişlerinin avucu içine düştügünü örmesi o dişlerin sayısınca eline mal geçmesine yorumlanır.

Sayfayı Paylaş